Tot volgend jaar!

De winnaars van de eerste lotingen van de gratis kaarten.

Hieronder vind je de winnaars voor de tickets 2019. Alle gelukkigen werden via e-mail op de hoogte gebracht.
Staat je naam hieronder en heb je geen e-mail ontvangen, controleer dan zeker je SPAM-folder of neem contact met ons op.

Er worden elke vrijdagmiddag bijkomende winaars toegevoegd, je blijft dus kans maken!

(omwille van de wet op de privacy publiceren we geen contactgegevens)

  1. R. Cauwenberghs, Hever
  2. W. Lo, Wemmel
  3. E. Bosmans, Ramsdonk
  4. K. De Brauwer, Zele
  5. D. Van den Bergh, Vorselaar
  6. M. Vandeleur, Rumst
  7. S. Sinove, Nieuwerkerken
  8. S. van Crugten, Diksmuide
  9. M. Strieleman, Turnhout
  10. S. Van Eeckenrode, Leerbeek
  11. D. Genne, Diepenbeek
  12. K. Debie, arendonk
  13. M. Vanden Heede, Zulte
  14. P. Natowicz, Kampenhout
  15. J. Ritzen, tongeren
  16. F. Tacq, Izegem
  17. A. Nelemans, Weerde
  18. R. Slechten, Bilzen
  19. L. Vanheusden, Zonhoven
  20. S. Van Gool, Antwerpen
  21. M. Pieters, Verrebroek
  22. B. Stragier, Vorselaar
  23. C. Hendrikx, Paal
  24. G. Scheerlinck, Erembodegem
  25. E. Duhamel, Westende
  26. B. Vanderhoeven, Haacht
  27. R. Lambrechts, Ransberg
  28. M. Goeman, Merchtem
  29. K. Bartholomeus, Borchtlombeek
  30. F. Bolssens, Oud Heverlee
  31. L. Brusselaers, Leopoldsburg
  32. E. Steenwegen, Antwerpen
  33. E. Van Hoeck, Meise
  34. E. Luyckfasseel, Zonhoven
  35. J. Hirwa, Grimbergen
  36. E. Ooms, Balen
  37. B. De Visscher, Baardegem
  38. B. Kennes, Jette
  39. L. Vangansewinkel, Houthalen
  40. S. Chebaa, Aartselaar
  41. C. Cluydts, Zele
  42. M. Debaillie, Zwevegem
  43. P. Lauret, Heestert
  44. I. De Rudder, Kruibeke
  45. M. Somers, Brecht
  46. G. Wielant, Schepdaal
  47. H. Celie, Kruibeke
  48. M. Van Dijck, Malle
  49. K. Fransoo, Sint-Joris-Weert
  50. D. Goemaere, Hulste
  51. P. Ramaekers, Hasselt
  52. A. Vermeire, Sint-Michiels
  53. J. Van Hoof, Willebroek
  54. E. Peeters, Brecht
  55. I. Hermans, Rotselaar
  56. M. Achten, Oud-Heverlee
  57. A. Dhoore, Anzegem
  58. V. Zargaryan, Zellik
  59. M. Sauvillers, Tongeren
  60. V. Clauw, Willebroek
  61. P. Cleys, Vrasene
  62. V. Bivacco, Hove
  63. E. De Schutter, Steenhuffel
  64. I. Brydenbach, Kessel-Nijlen
  65. E. Vanlaethem, Asse
  66. P. Kelchtermans, Gruitrode
  67. S. Van Heukelom, Melsele
  68. D. Verniers, Lierde
  69. G. Vanden Noortgate, Wetteren
  70. B. Bilsen , Zoutleeuw
  71. E. Van Aelbroeck, Adegem
  72. G. Muyshondt, Willebroek
  73. P. Van Caenegem, Gent
  74. I. Sebregts, Kalmthout
  75. J. Crabbé, Herent
  76. S. Bencherif, Genk
  77. P. Verbeke, Waasmunster
  78. R. Claes, Halle
  79. M. Wouters, Kapellen
  80. G. Sepelie, De Panne
  81. R. Mortier, Oostakker
  82. C. De Witte, Oostakker
  83. R. Meex, Riemst
  84. B. Anthuenis, Berlare
  85. K. Rigolle, Moorsele
  86. N. Dedobbeleer, Vollezele
  87. P. Van Tieghem, Rhode-Saint-Genèse
  88. M. Van Achter, Beringen
  89. D. Verschueren, Kontich
  90. R. Verbeeck, Herent
  91. R. Kempeneer , Antwerpen
  92. B. Frederik, Eeklo
  93. P. Seghers, Bruxelles
  94. A. Segers, Lokeren
  95. R. Bencze, Berg
  96. M. Steenhaut, Aalst
  97. J. De Bie, Mechelen
  98. K. Verkinderen, Gent
  99. J. Van Volsom, Lembeek
  100. J. Matthys, Wommelgem
  101. C. Van Laethem, Sint-Katelijne-Waver
  102. J. Marien, Dworp
  103. R. Decorte, Pulle
  104. E. De Broyer, Oostende
  105. E. Camps, Kermt
  106. M. Praet, Wemmel
  107. M. Van den Borre, Geraardsbergen
  108. J. Raes, Ruisbroek
  109. B. Letten, Aartrijke
  110. M. Boonen, Gingelom
  111. E. Van Cauwenberg, Herzele
  112. K. Vanwinkel, Paal
  113. M. Lecossois, Edingen
  114. M. Van Den Bulck, Nijlen
  115. Y. Van Duppen, Eindhout
  116. A. Devlaeminck, Goetsenhoven
  117. F. Bammens, Kortenberg
  118. L. Koolen, Herk-de-Stad
  119. B. Franssens, Hasselt
  120. J. Vanrompay, Laakdal
  121. W. Van Hove, Gent
  122. I. Holtzer, Balen
  123. H. Van Mossevelde, Crisnée
  124. E. Sevenants, Kortenberg
  125. A. Ramsdam, Erpe-Mere
  126. F. De Block, Merchtem
  127. l. Terry, Brugge
  128. E. Van Kerckhove, Sint-Genesius-Rode
  129. H. Coolsaet, Antwerpen
  130. D. Quackelbeen, Jette
  131. A. Smets, Bilzen
  132. d. Van Autrève, Dendermonde
  133. V. Staal , Kapellen
  134. W. Grauls, Heusden-Zolder
  135. R. Versprille, Sint-Amandsberg
  136. G. Deroose, Hasselt
  137. J. Strobbe, Dentergem
  138. B. Lambrichts, Willebroek
  139. J. Blanpain, Merksem
  140. A. Borghers, Hulshout
  141. P. Vereecken, Zaventem
  142. M. Torfs, Wilrijk
  143. W. Verpoest, Vichte
  144. K. Heyndrickx, Hemelveerdegem
  145. F. Danneels, Varsenare
  146. L. De Mey, Hamme
  147. E. Vande Woestyne, De Haan
  148. M. Mertens, Antwerpen
  149. G. Goeminne, Melle
  150. I. Vermeiren, Gijzegem
  151. W. Engels, Pepingen
  152. N. De Vrieze, Oosterzele
  153. E. Praet, Schoten
  154. S. Van Elsacker, Schilde
  155. E. Allaoui, Wezembeek-Oppem
  156. S. Elsermans, Vosselaar
  157. I. Geuens, Pelt
  158. P. Gillard, Wemmel
  159. A. Van Oeckel, Veerle
  160. G. Van Campenhoudt, Huldenberg
  161. M. Jacob, Brussel
  162. B. Verreydt, Schaffen
  163. W. Van Der Veeke, Ruddervoorde
  164. M. Bucquoye, Wichelen
  165. J. Hollevoet, Lombardsijde
  166. T. Reshitko, Gent
  167. K. Bauwens, Deurne
  168. D. Nijs, Ramsel
  169. D. Woestijn, Blankenberge
  170. S. Buys, Vilvoorde
  171. E. Nual, Essene
  172. F. Krier, Vilvoorde
  173. E. Balcaen, Zwevegem
  174. E. Van Campenhout, Dendermonde
  175. E. Massei , Bruxelles
  176. L. De Gols, Gijzegem
  177. K. Gielen, Velm
  178. R. Deckers, Zonhoven
  179. D. Lucion, Meise
  180. D. Goossens, Riemst
  181. J. Mahieu, Zoutleeuw
  182. G. Vanderheyden, Overijse
  183. T. Jansegers, Lede
  184. P. Mouton, Oostwinkel
  185. Y. Debersaques, Destelbergen
  186. D. De Moor, Aalst
  187. S. Van Waelderen, Geel
  188. M. Tacq, Zichem
  189. M. Claes, Genk
  190. M. Hermans, Kapellen
  191. R. Roskams, Lebbeke
  192. K. Leus, Lokeren
  193. A. Mortier, Vinderhoute
  194. S. Verhoeven, Borgerhout
  195. L. Weynants, Melsbroek
  196. M. De Meyere, Antwerpen
  197. P. Van Den Abbeele, Lebbeke
  198. D. Himpe, Lauwe
  199. D. Adant, Herne
  200. H. Deloddere, Kuurne
  201. E. Tange, Waardamme
  202. C. Caby, Brussel
  203. M. Van de Sype, Erembodegem
  204. K. Dedapper, Sint-Niklaas
  205. K. Van Eetvelde, Hofstade
  206. E. Knuppel, Lochristi
  207. E. Maes, Beveren-Waas
  208. N. Kinnaert, Sint-Aamandsberg
  209. C. Van Leuven, Duffel
  210. G. Van Hecke, Sint-Gillis-Waas
  211. M. M'Zoughui, Bruxelles
  212. J. Vandenberghe, Veurne
  213. J. Hermes, Hasselt
  214. L. Van Loock, Beerzel
  215. D. De Buyser, Wolvertem
  216. A. Piovesan, Bruxelles
  217. R. Lammens, Zeveneken
  218. M. Bonte, Hemiksem
  219. G. S'Heeren, Nieuwrode
  220. N. De Fyn, Sint-Pauwels
  221. R. Laisnez, Bornem
  222. V. Van der Linden, Sint-Niklaas
  223. R. Vermeersch, Kortemark
  224. D. Duponcheel, Drongen
  225. R. Deweerdt, Balen
  226. D. Theys, Woluwe Saint Lambert
  227. Y. Song, Kraainem
  228. S. Vanuytsel, Tessenderlo
  229. J. Goffin, Putte
  230. C. Clocquet, Woluwe Saint Lambert
  231. D. Cabuy, Waver
  232. A. Van Erven, Braine-L'Alleud
  233. F. Delsemme, Jette
  234. L. Cools, Essen
  235. G. Blomme, Gistel
  236. M. Demunter, Eeklo
  237. A. Patriarche, Koekelberg
  238. P. De Ridder, Vlezenbeek
  239. J. Loos, Peer
  240. R. Moortgat , Antwerpen
  241. K. Vandormael, Lanaken
  242. S. Hebbrecht, Gottem
  243. H. Mouchaers, Hasselt
  244. H. Devriendt, Wingene
  245. K. Bommelé, Lokeren
  246. S. Witterzeel, Asse
  247. G. Vos, Scherpenheuvel
  248. D. Polfliet, Rosieres
  249. V. Vandoren, Bilzen
  250. R. De Moor, Antwerpen
  251. J. Bollaert, Stekene
  252. A. Chiau, Ninove
  253. G. Nys, Erpe-Mere
  254. J. Van De Broeck, Aarschot
  255. S. Van Der Haar, Maaseik
  256. T. Pappens, Maarkedal
  257. J. Coomans, Nieuwerkerken
  258. P. Dumont, Overijse
  259. A. Vandaele, Sijsele
  260. F. Deville, Erpent
  261. B. Bruggeman, Mol
  262. D. Uyttersprot, Galmaarden
  263. R. Barbary, Diksmuide
  264. A. Bellon, Londerzeel
  265. J. Claeys, Borchtlombeek
  266. N. Rosier, Outgaarden
  267. J. De Bleeckere, Nukerke
  268. N. Goosen, Menen
  269. A. Labeeuw, Brussels
  270. C. Rymenants, Dendermonde
  271. D. Vloeberghen, Hever
  272. A. De Sterck, Boom
  273. G. Van Limbergen, Hamme
  274. J. Pans, Everberg
  275. L. Bourguignon, Wemmel
  276. J. Prosec, Lebbeke
  277. A. Saelens, Asse
  278. J. Gallet, Balegem
  279. S. Van Parys, Zwijnaarde
  280. J. Floridor, Hofstade
  281. J. Pallen, Zoutleeuw
  282. B. Uyttendaele, Mariakerke
  283. A. Helsen, Averbode
  284. K. Goethals, Deinze
  285. J. Cobbaert, Leke
  286. A. Gungor, Schaffen
  287. R. Vandenhaute, Oudenaarde
  288. N. Van Den Bergen, Wespelaar
  289. M. Vander Eecken, Houthalen
  290. T. Veheyden, Hoboken
  291. P. Cremers, Kontich
  292. S. Van Rompaey , Hamme
  293. D. Pycke, Zwevegem
  294. T. Nevens, Merchtem
  295. W. Deplus, Schoten
  296. V. Mitkeviciene, Wolvertem
  297. A. Lapaige, Ninove
  298. E. Vleghels, Gooik
  299. A. De Ceulae, De Klige
  300. K. Bordeaud'Huy , Hamme
  301. C. Waem, Hoevenen
  302. R. Boens, Torhout
  303. L. Douvere, Jabbeke
  304. E. Mintiens, Elsene
  305. M. Perl, Antwerpen
  306. M. Aghlaoui, Genk
  307. W. Bellen, Halle
  308. K. Donvil, Linter
  309. P. Visschers, Stabroek
  310. J. Dierckxsens, Antwerpen
  311. L. Wauters, Herne
  312. L. Defrijn, Buizingen
  313. W. Knockaert , Boom
  314. I. Lembrechts, Edegem
  315. J. Daissormont, Tongeren
  316. A. Verbeeck, Reet
  317. P. Beeckman , Zwalm
  318. M. Laureys, Dendermonde
  319. E. Charels, Steenokkerzeel
  320. K. Van Kauter, Melle
  321. G. Hollanders, Zichem
  322. F. Gilissen, Brussel
  323. D. Vandebroeck, Korbeek-Lo
  324. Y. Huwart, Kortenberg
  325. W. Blomme, Harelbeke
  326. S. De Bruyne, Gijzegem
  327. K. Willibal, Boutersem
  328. G. De Baerdemaeker, Merchtem
  329. D. Drew, Vilvoorde
  330. P. Depondt, Gent
  331. C. Van Ranst, Overijse
  332. L. Staes, Gooik
  333. A. Vertommen, Mortsel
  334. L. Parthoens, Burcht
  335. M. Kaatee, Brussel
  336. J. Romeyns, Brakel
  337. T. Lauwereins, Oostende
  338. P. Driesen, Dessel
  339. I. Gonnisen, Brussel
  340. K. Ketelslegers, Kortessem
  341. S. Carlier, Antwerpen
  342. K. Van Den Steen, Erondegem
  343. G. Dierick, Vosselaar
  344. Y. Zhang, Tienen
  345. R. Brys, Gent Mariakerke
  346. H. Willekens, Zoersel
  347. I. Cattoor, Knesselare
  348. M. Schampaert, Schelle
  349. T. Coolen, Kinrooi
  350. M. Moulart, Nivelles
  351. D. Verheye, Hulste
  352. R. Haywoard, Heverlee
  353. J. Snoeck, Kortrijk
  354. M. Soria, Sint Pieters Leeuw
  355. E. Desmet, Dworp
  356. D. De Troye, Opwijk
  357. X. Van Weehaeghe, Roeselare
  358. A. Steens, Hombeek
  359. W. Van Hout, Sint-Katelijne-Waver
  360. C. Rahoens, Sint-Pieters-Leeuw
  361. N. Boubker, Heberlee
  362. L. Koch, Steenokkerzeel
  363. L. Savat, Knokke-Heist
  364. P. Saeys, Merksplas
  365. L. Muylaert, Welle
  366. D. Brecx, Gooik
  367. J. De Buck, Deinze
  368. G. Perruwe, Lier
  369. C. Evrard, Schellebelle
  370. P. Pronk, Lasne
  371. A. Leurs, Bree
  372. H. Lahaye, Overijse
  373. M. Huys, Zeebrugge
  374. L. Vandemeulebroucke, Oudenaarde
  375. B. De Roo, Erondegem
  376. L. Pollentier , Esen
  377. A. Winnelinckx, Boutersem
  378. R. Deprez, Wevelgem
  379. L. Goossens, Berlaar
  380. A. Janssens, Schilde
  381. E. Van Den Eeckhaut, Erondegem
  382. M. Lochy, Boutersem
  383. C. Vermeiren, Boekhoute
  384. S. Goeman, Lede
  385. J. Helsen, Terhagen
  386. A. Lameire, Poperinge
  387. R. Gijsen, Peer
  388. M. Gueubel, Lettelingen
  389. F. Bosmans, Wommelgem
  390. G. Mihai, Nieuwkerken
  391. C. Galle, Zottegem
  392. K. Meersschaert, Sint-Gillis-Waas
  393. F. De Vos, Dilbeek
  394. N. Van De Walle, Merchtem
  395. C. Holvoet, Beveren-Leie
  396. D. Cornette, Zemst
  397. K. Servranckx, Kessel-Lo
  398. L. Poppe, Laarne
  399. H. Imade, Kortenaken
  400. P. Borremans, Kessel
  401. S. Polders, Ulbeek
  402. A. Van Espen, Sint-Katelijne-Waver
  403. G. De Paepe, Hofstade
  404. R. Luycx, Elsene
  405. J. Carlier, Hasselt
  406. S. Verwaest, Tongeren
  407. N. Ducatteeuw, Herseaux
  408. C. Kusters, Hechtel-Eksel
  409. J. Walgraeve, Wichelen
  410. J. Caudron, Herzele
  411. J. De Vlieger, Zele
  412. D. Boulanger, Brussel
  413. M. Milants, Mechelen
  414. D. Doom, Mariakerke
  415. N. Seynaeve, Gentbrugge
  416. B. Van Den Heuvel, Bladel
  417. J. Breemeersch, Wevelgem
  418. A. Hoste, Houthulst
  419. A. Kostur, Strombeek-Bever
  420. M. Nujar, Antwerpen
  421. O. De Mey, Adegem
  422. L. De Smet, Assent
  423. H. Derhe, Ham Sur Sambre
  424. L. Pas, Opwijk
  425. R. Vandergucht, Tervuren
  426. W. Cremers, Kontich
  427. M. Debeurme, Kortrijk
  428. O. Yurdaer, Zele
  429. E. Vanhaverbeke, Kasterlee
  430. L. Dingenen, Schilde
  431. C. Drijvers, Assent
  432. F. Van Cauwenbergh, Aalst
  433. M. De Meulenaer , Stekene
  434. J. Vanderbauwhede, Zulte
  435. G. De Meersman, Dendermonde
  436. K. Mutsaerts, Kapellen
  437. L. Goossens , Sint-Katelijne-Waver
  438. G. Schuddinck, Brecht
  439. B. Vermander, Meerbeke
  440. T. Heynen, Wijnegem
  441. P. Van Moll, Lommel
  442. T. Serpentier, Harelbeke
  443. M. Bosman, Berlare
  444. M. Verwimp, Boortmeerbeek
  445. D. Geerts, Balen
  446. S. Wille, Wingene
  447. M. Helsen, Veerle-Laakdal
  448. X. Baize, Estinnes
  449. M. Vandebeek, Tuebeb
  450. B. Van Utterbeeck, Sint-Katelijne-Waver
  451. V. Tote, Bornem
  452. D. Hendrickx, Hoevenen
  453. L. Claeys, Vleteren (Woesten)
  454. D. Deriemaeker, Brugge
  455. K. Pringels, Lokeren
  456. A. Lis, Heist-Op-Den-Berg
  457. J. Vanparijs, Ieper
  458. A. Daem, Nederhasselt
  459. L. Hendrickx , Grimbergen
  460. P. Buyts, Boom
  461. T. Ameye, Boutersem
  462. P. Meschi, Ganshoren
  463. D. Antonis, Dessel
  464. B. Ottomer, Mortsel
  465. G. Bal, Sint-Niklaas
  466. F. Meynen, Mol
  467. F. De Bruyn, Lebbeke
  468. L. Jacobs, Koekelare
  469. A. Van Nieuwenborgh, Uccle
  470. N. Craps, Melsbroek
  471. H. Dendas, Zonhoven
  472. F. Callewaert, Gent
  473. W. Boussen, Edegem
  474. E. Hutsebaut, Deinze
  475. S. Gheorghe, Anderlecht
  476. N. Herremans, Groot Bijgaarden
  477. M. Molemans, Lommel
  478. S. Van Den Nest, Pepingen
  479. L. De Boe, Roeselare
  480. A. Wirix, Bruxelles
  481. G. Vanherwegen, Tienen
  482. M. Debeurme, Kortrijk
  483. M. De Cuyper, Tremelo
  484. D. Simon, Meise
  485. E. Lecluse, Moorslede
  486. K. Olbrechts, Kapelle Op Den Bos
  487. B. Van Ootegem, Ertvelde
  488. V. Tijtgat, Wortegem-Petegem
  489. K. Demeyere, Moen
  490. D. De Witte, Westerlo
  491. H. Amin, Antwerpen
  492. I. Brouwers, Kontich
  493. B. Smets, Rotselaar
  494. M. Blontrock, Zedelgem
  495. J. Museeuw, Vlissegem
  496. C. De Lee, Wilrijk
  497. H. De Waele, Lochristi
  498. L. Lazeroms, Berlaar
  499. L. Schepens, Gavere
  500. L. Verstraete, Schiplaken

Wij behandelen uw gegevens conform de Europese Privacy wetgeving (GDPR). U wordt op die manier automatisch op de hoogte gehouden van informatie over de uitslag van deze wedstrijd en onze andere activiteiten. Er kan slechts 1 kaart gewonnen worden per deelnemende inschrijving (e-mail en/of postadres). Enkel inschrijvingen met juiste contactgegevens komen in aanmerking voor onze wedstrijden. 

U kan steeds contact met ons opnemen via info@gratiskaarten.be

Copyright © 2019 gratiskaarten.be / Wedstrijdreglement